Відбулися заключні види програми ІІ районної спартакіади працівників освіти Глибоцького району.

Автор: autor  |  21 Тра 2012 | розділ: Події, Спорт
спартак

В змаганнях з легкої атлетики прийняло участь 13 загальноосвітніх закладів  району. Змагання складалися з трьох видів, а саме: біг 100 метрів для чоловіків та жінок, стрибок в довжину з місця для чоловіків та жінок,  400 м для жінок та 800 м для чоловіків.

В особистому заліку серед жінок І місце здобула Марія Лазурко з Михайлівського НВК, ІІ місце – Валентина Шпак – Карапчівський ліцей та ІІІ місце – Аліна Козачук, яка виступала за управління освіти.

Серед чоловіків І місце здобув Петро Баланюк Старововчинецький ліцей, ІІ місце Юрій Нітушко – управління освіти та ІІІ місце – Анатолій Волошанюк Тереблеченської ЗОШ.

В командному заліку в змаганнях з легкої атлетики перемогла команда управління освіти. ІІ місце посіла  команда Карапчівського ліцею, ІІІ місце – Михайлівський НВК.

В змаганнях з міні-футболу прийняло участь 9 команд загальноосвітніх закладів та команда управління освіти. В результаті змагань І місце зайняла команда управління освіти, ІІ місце – Волокська ЗОШ, ІІІ місце – Карапчівський ліцей.

Вітаємо переможців та призерів даних змагань!

 

Дискусія - Один коментар

Залиште коментар:

Статистика