22
Лис
![зображення_viber_2023-11-22_13-55-28-926](http://glyboka.proncv.org/wp-content/uploads/zobrazhennya_viber_2023-11-22_13-55-28-926-600x220.jpg)
В Сучевенській громаді проведено консультацію з керівниками та діловодами навчальних закладів працівниками Глибоцького ЦПРПП Намакою Олесею та Петрик Ларисою з теми «Ведення шкільної документації». Профспілкову сторону в зустрічі представила голова Обʼєднаної організації профспілки працівників освіти Світлана Лазурко. Змістовно, цікаво, інформативно, актуально. Багато питань-багато відповідей. Так у теплій обстановці пройшла зустріч.
Читати далі...