Колегія управління освіти

Автор: autor  |  15 Лис 2013 | розділ: Інформація

          Сьогодні в приміщенні актового залу Глибоцького ліцею була проведена колегія управління освіти Глибоцької РДА. Запрошеними на засідання були: працівники районного методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі дошкільними навчальними закладами, Бомпа Т.Г.- член громадської ради з питань освіти, науки та виховання при Чернівецькій ОДА; Турецький Василь Вікторович – начальник  кримінальної міліції у справах дітей; Чорней Любов Дмитрівна – начальник у справах дітей; Сабран Ольга Михайлівна – начальник відділу молоді та спорту.

     Розглянуто ряд питань:

  1. Про стан злочинності й правопорушення серед школярів за 10 місяців 2013 року, напрями удосконалення право виховної роботи ва навчальних закладах до кінця 2013/2014 н.р. Доповідач – Стрельчук О.К.- начальник відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти.
  2. Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2013/2014 навчального року та осінньо – зимового періоду. Доповідач-Міхай Д.М.- головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу, інспектування навчальних закладів.

По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного окремого питання. В ході колегії присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань.

 

Залиште коментар:

Статистика