Дорогі учні! Шановні педагоги та батьки!

Автор: autor  |  29 Тра 2020 | розділ: Вітання, Новини

   Підходить до завершення навчальний рік. Цей рік був непростим  для дітей,   батьків та вчителів. Вперше ви працювали в умовах дистанційного навчання. Це був час випробування для всіх, насамперед для вас, діти.

Дорогі друзі, ми щиро вдячні вам, що в ці нелегкі дні ми були всі разом– були однією дружною сім’єю: учнівство, учительство і батьки. Ми знайшли порозуміння і здолали всі труднощі. Ми організовано провели підсумкові контрольні роботи і успішно закінчили навчальний рік.

Відомо, що труднощі загартовують, виховують характер, готують до дорослого життя. Отож, дорогі діти, перші випробування ви здолали стійко! Сьогодні хочемо звернутися до учнів 11 класу, випускників.

Дорогі випускники! Вам зараз найважче. Напевно вас лякають невизначеність. Не хвилюйтеся. Все буде добре. Адже поряд з вами 11 років були прекрасні наставники – ваші батьки і ваші вчителі. Ви обов’язково успішно пройдете зовнішнє незалежне оцінювання, вступите до омріяного вишу. Ви будете успішними у обраній професії і щасливими в житті. Успіхів вам  і здійснення всіх мрій!

Дорогі колеги! Щиро вітаємо вас із закінченням навчального року! Ви добре попрацювали, ще раз продемонстрували свій високий професіоналізм, готовність впроваджувати нове і прогресивне. Прекрасного вам літнього відпочинку!

Шановні батьки! Ми вдячні вам за те, що ви були разом з нами в ці непрості часи. Спасибі вам за розуміння, підтримку, толерантність.

Щасти вам у всьому! Хай міцним буде ваше здоров’я! Миру і злагоди, затишку і добробуту!  Рясних Божих Благословень! Бережіть себе та своїх рідних!

Вітаємо всіх зі святом останнього дзвоника, із закінченням непростого шкільного року!

Міцного здоров’я всім! Зі святом!

Райком профспілки працівників освіти і науки

Відділ освіти, культури,  молоді та спорту

Глибоцький навчально-методичний центр

Коментування закрито.


Статистика