Колегія управління освіти Глибоцької РДА

Автор: autor  |  02 Лис 2018 | розділ: Новини

     Сьогодні, 02 листопада, в приміщенні конференц-залу методцентру управління освіти, під головуванням начальника управління освіти Глибоцької РДА Василя Івановича Барарюка відбулася колегія управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації, в якій взяли участь працівники районного методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі  закладами дошкільної освіти.

Згідно порядку денного, розглядались питання:

  1. Про підсумки відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2018 року. Доповідач Дячук Ю. Д.- начальник відділу з питань виховної роботи, позашкільної освіти, молоді та спорту.
  2. Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року та осінньо-зимового періоду. Доповідач Марчук А. І.– головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу, інспектування навчальних закладів.

Продовжуючи роботу, члени колегії  обговорили добірку різноманітних питань, зокрема, щодо організації методичної, освітньої, фінансового – господарської роботи  та ряд інших питань не менш важливих та актуальних для освітян району.

По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного окремого питання. В ході колегії присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань. Рішення колегії покликані покращити діяльність ЗНЗ та ДНЗ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментування закрито.


Статистика