Районне свято з нагоди Дня працівників освіти

Автор: autor  |  07 Жов 2019 | розділ: Новини

       Жовтневої пори освітяни Глибоччини вже традиційно зібралися у районному Будинку культури, щоб відзначити професійне свято – День працівників освіти. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошується роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоціненний внесок в розвиток суспільства.
Осіння погода радо зустріла працівників освіти ясним небом та усміхненим сонечком, у залі РБК панувала тепла атмосфера, було світло й затишно від привітних посмішок.

Свято разом з усіма освітянами Глибоччини розділили люди, яким не байдужа доля освітянської галузі району, які докладають до розвитку освіти багато часу, сил та енергії, люди, підтримка, яких надзвичайно важлива для кожного. Це – заступник голови Глибоцької райдержадміністрації Ілля Лупуляк, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Василь Барарюк, голова профспілки працівників освіти і науки Глибоцького району Світлана  Лазурко, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, головний спеціаліст з питань освіти Тереблеченської сільської ради  Оксана   Русу, головний спеціаліст з питань освіти Волоківської сільської ради Онофрейчук Марія.

У своїх святкових виступах керівники району відзначили, що День працівників освіти – це свято людей найвідповідальнішої професії. Педагогічне свято є святом мудрості, доброти і людяності, адже під опіку вчителя довіряються діти, які завдяки нелегкій педагогічній праці стають творцями добробуту рідного краю. Гості побажали всім присутнім у залі здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві, злагоди у сім’ях і матеріального достатку.

Напевне, жодна відзнака не зможе повністю винагородити працівників освіти за їх клопітку, наполегливу роботу, за безсонні ночі над учнівськими зошитами, за прагнення посіяти добро у дитячих серцях. Тим не менше визнання заслуг та досягнутих успіхів – це завжди приємно.

Цієї осені освітянська родина Глибоччини поповнилася новими іменами молодих педагогів, які вирішили присвятити своє життя дітям. 24 молодих спеціалістів традиційно прийняли клятву молодого вчителя та отримали пам’ятні адреси і подарунки від профспілки працівників освіти і науки. Не залишилися без уваги і вчителі, світло від праці яких ще довго мандруватиме всесвітами наших душ, а полум’я безмежної любові, доброти, мудрості, яким палає їх серце увічнюється у думках і вчинках людей, яких вони навчили. Щирими оплесками привітали ветеранів педагогічної праці. Також голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації та директор Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску вручили щорічну премію імені Василя Товарницького, яка присуджується у трьох номінаціях – кращий учень, кращий вчитель та кращий директор ЗНЗ.

Осінню палітру святкового настрою працівники освіти отримали від концертної програми, підготовленою БТДЮ.

Атмосфера, яка панувала в залі під час свята дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Глибоцького району та керівники галузі – талановиті, творчі, справжні професіонали.

Коментування закрито.


Статистика