Семінар вчителів основ християнської етики

Автор: autor  |  12 Лют 2020 | розділ: Новини

     11 лютого 2020 р. на базі Глибоцького РМЦ  відбувся семінар вчителів основ християнської етики на тему “Морально- етичне та духовне виховання засобами конкурсу Знавці Біблії “.

З вітальним словом перед учасниками семінару виступив керівник фонду «Живи, Буковино» Василь Бербека, який зазначив, що використання  виховного потенціалу релігії є важливим  у формуванні морально-духовної культури учнів.

Для педагогів, що координують конкурс “Знавці Біблії”  була проведена бесіда щодо підготовки до конкурсу «Знавці Біблії».

Освітяни мають гарну співпрацю з Фондом, який щорічно практикує навчальні семінари для вчителів, проводить конкурс «Знавці Біблії», у рамках якого учні-переможці отримують цінні подарунки: екскурсії визначними місцями України та навіть подорожі до Святих Місць у Ізраїлі.

Тепла атмосфера, яку вдалося створити на семінарі допомогла розгорнути цікавий конструктивний діалог між усіма учасниками семінару.

На завершення всі присутні помолилися за мир в Україні, мир у душах та за тернисту дорогу кожного вчителя на нелегкій ниві Христового служіння.

 

Коментування закрито.


Статистика