Глибоччина знову зустрічає гостей

Автор: autor  |  07 Сер 2012 | розділ: Без категорії

В 2011/2012 н.р. Гаврилюк Наталія Іванівна, вчитель Глибоцького ліцею, посіла І місце в районному та ІІ в обласному конкурсі «Вчитель року 2012» в номінації «Біологія». Саме тоді, під час урочистого нагородження переможців, губернатор краю Папієв М. М. зауважив, що Наталія Іванівна була найкращою в цьому конкурсі та пообіцяв, що обов’язково відвідає її та привітає з новонародженою дитиною.

І ось сьогодні, з нагоди народження донечки Даринки, в сім’ї Гаврилюк Наталії Іванівни справжнє свято. Родина приймала вітання від   Папієва Михайла Миколайовича – голови Чернівецької обласної державної адміністрації,  Бауера Михайла Йозефовича – директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА , Федоряка Геннадія Дмитровича – кандидата в депутати до Верховної Ради по округу, Загарюка Миколи Георгійовича – голови Глибоцької районної державної адміністрації, Ротаря Валерія Манолійовича – голови Глибоцької районної ради, Швеця Василя Григоровича  – начальника управління освіти Глибоцької РДА, Лазурко Світлани Іллівни – голови профспілки працівників освіти.  За відмінні успіхи, а їх у вчителя біології чимало,  Наталії Іванівні  та двом її  донькам високоповажні  гості  вручили подарунки.  

Гаврилюк Н. І. –  висококваліфікований спеціаліст, старший вчитель, добре володіє методикою викладання біології. Має високу наукову підготовку, ерудована, тому кожний її урок є цікавим, добре продуманим, несе велике інформаційне навантаження та виховний потенціал. Чітко визначається мета кожного з них, чітко регламентується кожний його етап, робляться висновки. Поряд з використанням традиційних методів навчання широко використовує палітру інноваційних методів та технологій, з якими вчителька дуже добре обізнана. Широко практикує проблемний метод навчання, вчить дітей спостерігати за природою, порівнювати, співставляти природні явища і процеси, практикує різні види самостійних робіт. Максимально унаочнює свої уроки таблицями, роздатковим матеріалом, велику кількість якого виготовляє сама. Багато готує тестових завдань для учнів.

Працює з обдарованими дітьми. З 2008-2009 по 2011-2012 н.р. її учні постійно є призерами та переможцями олімпіад з біології та екології на всіх етапах. Так, у 2008-2009 н.р. на районному етапі призерами стали 3 її учнів (Кирилюк Богдана-І м, Мельничук Анастасія-І м, Войтко Марина-ІІІ м); у 2009-2010 н.р. – 5 учнів (Кирилюк Богдана-І м, Бабин Віктор-ІІІ м, Лупуляк  Наталія-ІІІ м, Мельничук Анастасія- Ім, Войтко Марина-ІІІ м); у 2010-2011 – 3 учнів (Кирилюк Богдана-І м, Бабин Віктор-ІІІ м, Лупуляк Наталія – ІІ м); у 2011-2012 н.р. – 2 учнів (Славута Богдан-ІІІ м, Кирилюк Богдана – І м). Учениця Кирилюк Богдана протягом 4 років була переможцем обласних олімпіад з біології та екології і призером та переможцем на Всеукраїнському етапі. Так, на ІV етапі з біології вона  завоювала ІІІ місце – 2008-2009, 2010-2011, 2011-2012 н.р.; ІІ місце – 2009-2010 н.р. На ІV етапі олімпіади з екології Кирилюк Богдана у 2010-2011 н.р. здобула ІІ місце, а в 2011-2012 н.р. – І місце.

Крім того, Наталія Іванівна є керівником екологічного гуртка і її вихованці щорічно здобувають призові місця на усіх етапах різноманітних екологічних акцій та конкурсів. Так, наприклад, її учні  Бабин Віктор та Кручко Костянтин у 2009-2010 н.р. на Всеукраїнському етапі конкурсу «Діти за гуманне ставлення до тварин» зайняли І місце, а в 2011-2012 н.р. Димчук Ігор і Славута Богдан здобули І місце на Всеукраїнському етапі конкурсу «Ліси для нащадків».

«Праця вчителя приносить мені задоволення від спілкування з дітьми, та особливо приємно, коли успіхи відзначає керівництво. Щиро дякую усім за подарунки і теплі слова», – зауважила Наталя Іванівна по завершенню гостин.

Залиште коментар:

Статистика