Волейбольний турнір з волейболу ім. Георгія Івановича Савчука

Автор: admin  |  25 Лют 2024 | розділ: Без категорії
зображення_viber_2024-02-25_16-55-42-072

 

 

 

 

 

 

 

24 лютого в спортивному залі Карапчівського ліцею відбувся ІІ волейбольний турнір серед юнаків, присвячений світлій пам’яті відомого вчителя фізичного культури Карапчівського ліцею, тренера Глибоцької ДЮСШ Георгія Івановича Савчука.

Життя людини – це довгий шлях, сповнений радощів і смутку, труднощів та випробувань, поразок та перемог, розчарувань та успіхів. Такий шлях судилося пройти Георгію Івановичу Савчуку.

Неперевершений педагог і тренер, надзвичайно талановитий організатор та активіст, вчитель фізичної культури з великої букви, крім того високоінтелектуальна, розумна та інтелігентна людина та чудовий друг. Таким його охарактеризували організатори турніру заступник директора з навчально-виховної роботи Аліна Левчук,  Валентин Бойко, Прокопій Стрельчук та Микола Лях   під час урочистого відкриття турніру.

Цього року участь в турнірі взяли чотири команди: Карапчівського, Волоківського та Йорданештського ліцеїв, а також команда Глибоцької ДЮСШ.

За підсумками турніру І місце та кубок переможця виборола команда Карапчівського ліцею ( вчитель фіз.вих. Валентин Бойко), ІІ місце посіли учні Глибоцької ДЮСШ (тренер Дмитро Мігай), ІІІ місце дісталося учням Волоківського ліцею (вчитель фіз. вих. Дмитро Лях).

Голова Карапчівської територіальної громади Георгій Лютик нагородив Команди – переможців та призерів змагань  кубками та дипломами, а учнів – спортсменів медалями, які люб’язно надала профспілка працівників освіти і науки України територіальних громад Глибоччини (голова Світлана Лазурко).    

Коментування закрито.


Статистика