Золотим серцем учитель

Автор: autor  |  23 Вер 2013 | розділ: Без категорії

 Учителю! Вклоняємось доземно

 Перед великим іменем твоїм,

 Вже проростають ті маленькі зерна

Під поглядом, як серце, золотим!

 

  Учитель – це той вогник, на який збігаються, злітаються всі, хто хоче вдосконалитися.

 Учитель – це надія на краще майбутнє. Учитель – це віра у завтрашній день.

Учитель – це Людина, яка живе не стільки для себе, як для інших.

       Ці слова повністю характеризують  нашого  вчителя – бджілку, яка  роками трудилася, щоб Йорданештська ЗОШ №2 розцвіла як квітка – Білецького  Івана Ілліча – колишнього  директора школи.

      Якщо в селі вчитель — людина, сповнена любові, мудрості, з невинною душею; якщо він людина, обдарована усім тим, що необхідно для його професії — тоді він своїм способом дій стає справжнім батьком села. Для багатьох людей нашого села Іван Ілліч є справжнім батьком, який роками садив в їхніх серцях любов до книги, а на самперед любов до навколишнього світу. В кожному сердечку живе промінчик його тепла, його доброти, його мудрості. Він є і лишається тією людиною, яка наділена даром від Бога. Він — учитель за покликанням, його не можна уявити собі ніким іншим як учителем. Викладання стало його життям, його поживою,  воно нероздільно зв’язане з ним. І не дивно, що вчительська справа стала у нього вільним мистецтвом і він на всіх своїх учнів накладав печать свого духу! Як він знаходив  своє щастя в навчанні, так можна вважати щасливими тих, хто в нього вчився.

        В народі кажуть, що письменник живе в своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель у думках своїх учнів. Доказом того є те, що є  учні які продовжили його  шлях,  обрали для себе професію вчителя математики  – це  Костинян Флорін,  його донька Лівія, Опаєць Георгій,  які на сьогоднішній день є майстрами своєї справи.

       Незважаючи на те, що Іван Ілліч на «заслуженому відпочиноку», він завжди з думкою і душею в школі та з учнями школи.  Не проходить ні одне свято останнього дзвонику, щоб він не завітав у школу і побажав випускникам добрий путь.

      Як зоря ранкова дарує радість нового дня, так і Іван Ілліч  дарував нам радість пізнання світу, майстерно «ліпив» з нас справжніх людей.

      Весь колектив бажає йому  здоров’я міцного, і щоб завжди світив як зірка,  дарував  радість і лишився вчителем з великим та золотим серцем, яке знає як дарувати всім любов та доброту.

 

 

            Опаіць Марія Іванівна,  вчитель румунської мови та педагог-організатор, голова ПК Йорданештської ЗОШ №2

Залиште коментар:

Статистика