Семінар – практикум для вчителів англійської мови

Педагог повинен бути сам вихованою і

освіченою людиною.

Тому підготовка педагога починається

з його власного виховання і освіти.

П. Блонський

     30.01.2018 року на базі районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА відбувся семінар – практикум для вчителів англійської мови з проблеми «Рамка безперервного професійного розвитку вчителів. Складові професійної діяльності вчителів.»

Під час семінару методист з іноземних мов Віра Заяц ознайомила вчителів з Рамкою безперервного професійного розвитку вчителів та її основними складовими. В ході семінару вчителі обговорили основні професійні цінності педагога, ідеї Нової Української Школи, самоосвіти та самовдосконалення, окреслили шляхи розв’язання професійної кризи та вигорання вчителя, ділилися досвідом.

Дійшли висновку, що основними шляхами професійного розвитку є професійне навчання, розвиток кар’єри і самоосвіта педагога. Професійний розвиток веде до принципово нового способу життєдіяльності вчителя – творчої самореалізації в професії, яка дає змогу виявити свої індивідуальні і професійні можливості. Найкоротша формула професійної діяльності педагога – постійна праця, творчість, гармонія знань, почуттів і поведінки.

Всі учасники семінару отримали сертифікат.

Опубліковано у Інформація. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.