Засідання президії Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти.

Автор: autor  |  29 Лис 2013 | розділ: Інформація

       Профспілкова спільнота працівників освіти Глибоцького району – це понад 2500 педагогічних, технічних, адміністративних працівників дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, управління освіти та районного методичного центру. Профспілка, у відповідності до статуту, дбає про соціальний захист спілчан, покращення умов праці, забезпечення змістовного дозвілля, оздоровлення, надання матеріальної, правової, моральної підтримки членів профспілки.

Днями відбулось засідання президії Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти.

На порядку денному розглянуто ряд актуальних питань:

  1. Про підсумки проведення ІХ обласної спартакіади серед працівників ЗНЗ в 2013 році.
  2.  Про проведення обласного фестивалю працівників освіти і науки «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».
  3. Про спільну роботу профкому та адміністрації управління освіти та РМЦ зі створення належних умов праці, забезпечення соціально-економічного захисту, зміцнення внутріспілкової дисципліни.

Голова профспілки працівників управління освіти Оксана Стрельчук  виступила на президії з доповіддю «Про спільну роботу профкому та адміністрації управління освіти та РМЦ зі створення належних умов праці, забезпечення соціально-економічного захисту, зміцнення внутріспілкової дисципліни», зав.РМЦ Олеся Намака розповіла учасникам зібрання про оновлення матеріально-технічної бази РМЦ та взаємозалежність якісних умов  та результативності діяльності.

Голова райкому профспілки працівників освіти Світлана Лазурко запропонувала членам президії відзначити результативність діяльності методичного центру на вручити подарунок-кольоровий принтер, який необхідний для оформлення методичних напрацювань, матеріалів семінарів та конкурсів.

За створення належних умов праці у навчальних закладах для профкомів, а саме: облаштування кабінетів профспілкової роботи, на президії вручено ноутбуки первинним профспілковим організаціям Турятського НВК, Станівецького НВК, Кам`янського ДНЗ, принтер – Петричанському НВК, цифровий фотоапарат – Просіцькій ЗОШ. Традиційно, профспілка цінними подарунками відзначає кращі первинні організації та сприяє їх технічному оснащенню. Така форма заохочення стимулює всіх до удосконалення роботи, підвищення ефективності праці.

Залиште коментар:

Статистика