Чернівецькі туристи здобули відзнаки на Чемпіонаті України

   Днями у місті Києві відбувся фінал Чемпіонату України звітів спортивних походів серед учнівської та студентської молоді, проведених у 2014-2015 навчальному році. 

У фінальному етапі Чемпіонату України зі спортивних походів  взяли участь представники усіх областей України. Чернівецьку область на змаганнях представляли 9 звітів, що були переможцями обласного етапу з велосипедного, водного та пішохідного туризму різних категорій та ступенів складності. 

Серед пішохідних походів ІІІ ступеня, І та ІІ категорій складності представники Чернівецької області вибороли перші місця. Водні походи ІІІ ступеня та І категорії складності вибороли бронзу, а водний похід ІІІ категорії складності під керівництвом Івана Княгницького по річках Чорний Черемош-Черемош-Прут став найкращим у своїй номінації. Серед трьох представлених лижних походів, похід групи Глибоцького центру туризму під керівництвом Оксани Меленко виборов першість. Два велосипедних походи, що представила Буковина, посіли 7 та 4 місце у своїх категоріях.

Джерело:http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini-oblastej/2016/04/06/cherniveczki-turisti-zdobuli-vidznaki-na-chempionati-ukrayini/

Опубліковано у Новини, Спорт. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук