Колегія управління освіти Глибоцької РДА.

Автор: autor  |  27 Гру 2017 | розділ: Новини

     Сьогодні, 27 грудня, в приміщенні конференц-зали РМЦ, під головуванням начальника управління освіти Глибоцької РДА Василя Івановича Барарюка відбулася колегія управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації, в якій взяли участь працівники районного методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі дошкільними навчальними закладами.

Згідно порядку денного, розглядались питання:

  1. Про стан  розгляду звернень громадян управлінням освіти Глибоцької районної державної адміністрації. Доповідач – Колісник В.В. – юрист управління освіти.

  2. Про стан злочинності й правопорушень серед школярів за 2017 рік, напрями удосконалення правовиховної роботи в навчальних закладах у 2018 році. Доповідач -  Марчук А. І. – головний спеціаліст управління освіти .

  3. Про стан організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних навчальних закладах району. Доповідач.- Бондарчук Д.Г. – спеціаліст з організації харчування.

По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного окремого питання. В ході колегії присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань. Рішення колегії покликані покращити діяльність ЗНЗ та ДНЗ.

 

Коментування закрито.


Статистика