Курси вчителів географії на базі Кам’янської ЗОШ

Автор: autor  |  31 Січ 2014 | розділ: Новини

    У Кам’янській ЗОШ сьогодні свято. У гості до учнів та вчителів географії завітали слухачі курсів ІППО ЧО з методистом  Рибчинським Віталієм Михайловичем. Вони побували  на уроках учителів – методистів Кукурудзяків Василя Юрійовича та Марії Іванівни.  Василь Юрійович провів відкритий урок у 6-В класі з теми: « Повітряні маси. Циклони й антициклони». Використав фрагменти фільмів «Циклон», «Торнадо», «Десять найбільших торнад». Марія Іванівна з учнями 8-А класу досліджувала тему: « Рослинний покрив України з його особливостями та проблемами». Діти власноруч сформували рослинну карту України. Вчителі розвивали у школярів  інтелектуальні здібності, логічне мислення, уміння робити аналіз та висновки. Уроки відзначалися  сучасністю,науковістю, доступністю,  з використанням  інтерактивних методів навчання, ІКТ,  пробуджували великий інтерес учнів до предмету. Також розповіли про  науково-дослідницьку, пошукову та туристсько-краєзнавчу роботу, яку ведуть з дітьми. Презентували власні методичні  посібники «Діагностика мінералів і гірських порід» (Кукурудзяк Василь Юрійович) та   «Географічно-краєзнавчий опис с.Кам’янка» (Кукурудзяки Марія Іванівна, Катерина Василівна)

Своїм досвідом роботи поділився вчитель географії  Корчівецької ЗОШ  Іримеску Валерій Костянтинович,  переможець конкурсу «Вчитель року – 2014»  (обласний етап, ІІ місце) . Він захопив присутніх презентацією слайдів про використання ігор на уроках.  

У роботі взяла участь  методист РМЦ , голова  райкому профспілки  Лазурко Світлана Іллівна, яка  дала цікаву інформацію про краєзнавчу роботу Глибоччини,  а про роботу МО вчителів географії району розповіла  керівник  Безверха Віра Денисівна .

 Присутні з задоволенням оглянули географічно – краєзнавчий кабінет, зробили на пам’ять світлини експонатів. Подякували за величезну змістовну роботу  подружжю Кукурудзяків, Іримеску Валерію Костянтиновичу, районним керівникам та дирекції школи за організацію та проведення  семінару-практикуму.  У всіх залишилося приємне враження від знайомства, спілкування, побаченого та почутого.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар:

Статистика