Освітяни району вкотре відгукнулись на заклик про допомогу.

Автор: autor  |  24 Лют 2015 | розділ: Новини

У ці напружені і надскладні для України часи кожен свідомий громадянин живе думками про бої на сході держави та молитвами про захист героїв-воїнів. Педагоги, учні, батьки навчальних закладів Глибоччини постійно надають посильну допомогу  героям АТО: продукти харчування, теплі речі, солодощі, вітальні листівки та сповнені патріотизму, тепла і любові листи з малюнками,- ось внесок кожного в наближення миру в Україні.

До освітян звернулись із проханням про допомогу  бійці ДУК «Правий сектор», зокрема- командир штурмової бригади Краснян Валерій, який розповів про нагальну потребу  військовослужбовців у зоні АТО в автотранспорті. Педагоги району в короткий термін зібрали необхідну суму -25000 гривень, за які було придбано автомобіль. Сьогодні авто вже на сході. Воїни дякують землякам за підтримку і допомогу і наголошують, що разом, спільними зусиллями та з Божою допомогою ми подолаємо біду, що прийшла в наш дім.

Передаючи кошти на автомобіль, начальник управління освіти Василь Швець наголосив, що у навчальних закладах триває безстрокова акція «Допомога АТО», і всі з розумінням активно беруть участь у благодійності. Керівники  ЗНЗ та ДНЗ координують  збір посилок  для АТО, співпрацюючи з Козацькою Вартою, передають кошти на лікування поранених, на допомогу родинам солдатів. Василь Григорович розповів, що воїни-афганці також готують до відправки в АТО автомобіль та звернулись по допомогу до небайдужих, тож  збір коштів продовжується. «Хай кожен зробить свій посильний внесок у спільну справу і цим пришвидшить довгожданну перемогу»,- закликав керівник освітян району,- «Висловлюю щиру подяку усім людям доброї волі, освітянам, педагогам, чиї серця сповнені патріотизму і високої громадянської свідомості, всім, хто у такі нелегкі часи знаходить можливість для доброчинності».

Кошти, зібрані в рамках акції “Допоможи Українській армії”-   тисни тут!

Залиште коментар:

Статистика