Туристський зліт працівників освіти Глибоцького району.

Автор: autor  |  22 Чер 2016 | розділ: Новини

   В рамках спартакіади працівників світи Глибоцького району з метою розвитку спортивного туризму, пропаганди та популяризації здорового способу життя, туризму і краєзнавства серед працівників освіти району, підвищення безпеки проведення туристських спортивних походів, технічної і тактичної майстерності педагогів,  підготовки туристських педагогічних кадрів для роботи з учнівською та студентською молоддю, з метою відбору кандидатів до збірної команди району  для участі у туристському зльоті працівників освіти Чернівецької області, 21 травня 2016 року проводився VI туристський зліт працівників освіти Глибоцького району.

Загальне керівництво зльотом здійснювала Глибоцька районна організація профспілки працівників освіти і науки. Безпосередню підготовку та проведення зльоту організував  Глибоцький центр туризму та краєзнавства за сприяння  районного туристського спортивного клубу “Меридіан”.

 В зльоті взяли участь 14 команд та 73 учасники. Змагання проводились на дистанції «Туристсько-краєзнавчий маршрут» за системою «ралі».

Учасники долали такі етапи на дистанції: виготовлення нош та переноска потерпілого, спуск по схилу, траверс схилу, підйом по схилу, переправа по колоді через річку, туристські навички (визначення висоти об’єкта і віддалі до об’єкту, азимуту, в’язання вузлів, визначення топознаків), лінійне орієнтування, орієнтування по маркованій трасі, виконання завдань з історичного, географічного, екологічного та етнографічного краєзнавства.

Переможцями стали команди: управління освіти – ІІІ місце ( капітан – Барарюк В.І. – начальник управління освіти), Глибоцького ліцею – ІІ місце ( капітан – Сандул Д.В.) та Коровійської ЗОШ – І місце ( капітан – Шелепюк Н.В.). Переможці отримали кубки та дипломи, а всі решта – гарний настрій, масу емоцій та задоволення.

Закінчилися змагання конкурсною програмою туристської пісні за дружнім столом, який організував райком профспілки працівників освіти. Всі мали можливість поспівати, поспілкуватися і скуштувати смачну шурпу та плов, приготовлених на ватрі.

Залиште коментар:

Статистика