Зустріч у дружньому колі

Автор: autor  |  22 Чер 2016 | розділ: Новини

     14 червня профспілка освітян району зібрала  педагогів-ювілярів на традиційне свято-зустріч. «Ювіляр-2016» поєднав за урочистим столом 150 педагогів-ювілярів – усіх, кому у цьому році випало відзначати ювілейні 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85 , 90 та 95.

Радість зустрічі та спілкування з ювілярами розділили почесні гості: Петро Володимирович  Панчук – голова районної ради; Василь  Іванович Барарюк – начальник управління освіти Глибоцької РДА;  Олеся  Сидорівна Намака – завідувач РМЦ; Інна Юріївна Цуркан – заступник начальника управління освіти. Серед присутніх ювілярів – вчителі, вихователі, директори, завідуючі дошкільними закладами, методисти, завідуючі господарствами, керівники гуртків, бухгалтери, медичні працівники та секретарі – тобто всі, хто творить освітній простір Глибоччини.

  Ведучі свята – голова райкому профспілки працівників освіти Світлана Лазурко та  головний спеціаліст Оксана Стрельчук  – вміло створили у залі  теплу і затишну атмосферу щирого спілкування. Музичні вітання, поетичні мініатюри від учнів та вчителів району, палкі виступи-настанови від найстарших ювілярів, щирі слова подяки організаторам зустрічі, побажання, спогади, жарти і смуток,- таким розмаїтим був настрій зустрічі.

    Подарунки, подяки, святковий концерт і невимушене спілкування за святковим столом створили ювілярам гарний настрій, а щирі слова побажань і вітань від ведучих огорнули  присутніх любов`ю, турботою і шаною:

Ваші роки – то Ваш скарб,

Їм ціни немає,

Кожен рік багато варт,

Всі про це ми знаєм,

Тож прийміть уклін від нас,

Щирі слова шани,

Всякий день й усякий час

Гордимося ми Вами.

Одноголосно ювіляри висловили подяку управлінню освіти та голові райкому профспілки працівників освіти Світлані Іллівні за теплу зустріч  та головне побажання протягом усього свята було і в очах, і в словах, і в думках кожного: хай буде мир, хай Україна стане вільною, сильною, квітучою європейською державою. Варто зазначити, що даний захід на теренах області проводиться лише в нашому районі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар:

Статистика