Колегія управління освіти Глибоцької РДА

     Сьогодні, 16 листопада, в актовій залі Глибоцького ліцею відбулося спільне засідання колегії управління освіти Глибоцької РДА та президії РК профспілки  працівників освіти. Запрошенi: працiвники районного методичного центру, директори загальноосвiтнiх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі  дошкільними навчальними закладами, Бомпа Т.Г. – член громадської ради з питань освiти, науки та виховання при Чернiвецькiй ОДА.

       Питання, якi виносились  на розгляд колегії:

1. Про пiдсумки вiдпочинку та оздоровлення школярів району влiтку 2012 року  - доповідач Стрельчук О. К. – начальник відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти.

 2. Про стан виконання вимог Закону України « Про внесення змiн до законодавчих aктів з питань загальної середньої та дошкiльної освіти щодо органiзацiї навчально – виховного процесу» щодо організації навчання дiтей 5 – рiчного віку -  доповідач Петрик Л. В. – методист райметодцентру.

3. Про кадрову ситуацiю в закладах освiти району, – доповідач Митранюк Н. А. – методист райметодцентру.

4. Про стан підготовки закладів  освіти району до нового  2012/2013 н.р. та осінньо – зимового періоду, – доповідач  Кирчу О. К. – головний спеціаліст відділу змісту виховної роботи та позашкільної освіти.

 

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук