Серпнева конференція педагогічних працівників Глибоцького району

Автор: autor  |  30 Сер 2017 | розділ: Без категорії

  Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян району. Районна конференція освітян – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період. Цього року святкова зустріч відбулася 30 серпня 2017 року в преміщенні будинку культури.

В роботі Конференції взяли участь педагогічні працівники з усіх загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району.

На конференції були присутні почесні гості: Придій Георгій Васильович –  голова Глибоцької райдержадміністрації, Панчук Петро Володимирович –   голова районної ради, Лопуляк Ілля Костянтинович  – заступник голови  райдержадміністрації, Григорій Степанович Ванзуряк – голова Глибоцької ОТГ, Дудчак Володимир Васильович - голова Чернівецької обласної організації Профспілки, Лазурко Світлана Іллівна -  голова райкому профспілки працівників освіти, сільські голови та всі, хто опікується питаннями функціонування системи освіти.

З початком нового навчального року освітянську спільноту району привітали учні району.

Роботу конференції розпочав начальник управління освіти райдержадміністрації Василь Іванович Барарюк доповіддю «Про підсумки розвитку освіти Глибоцького району у 2016/2017 навчальному році та завдання  на 2017/2018 р.».

Конференцію продовжили виступи учасників конференції з актуальних проблем сучасної освіти:

 1. Лупуляк Ольга Георгіївна – директор Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст.: “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, ЯК НЕВІД’ЄМНИЙ СКЛАДНИК ПРОГРЕСИВНИХ ЗМІН У СИСТЕМІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ”- тисни тут.

2. Сарафінчан Філічія Вікторівна- директор Молодійської ЗОШ І-ІІІ ст.:” Про проблеми та перспективи інклюзивного навчання у сільських школах”.

За високий професіоналізм, успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну, творчу працю та вагомий внесок у розвиток освіти Глибоччини грамотами управління освіти Глибоцької РДА, райкому профспілки працівників освіти, районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені більше 50 педагогів району. Відзначено переможців спортивних змагань, туристсько-краєзнавчої роботи та визначено школи-переможців за різними напрямками діяльності. Освітяни вкотре окреслили основні пріоритети діяльності та акцентували на важливості патріотичного виховання.

Коментування закрито.


Статистика