Нарада з керівниками навчальних закладів.

      На початку тижня в приміщенні конференц-зали методцентру управління освіти відбулась нарада  керівників навчальних закладів Глибоцького району.

Розпочав нараду начальник управління  освіти Глибоцької райдержадміністрації Василь Барарюк, який ознайомив учасників наради з питаннями порядку денного.

У своєму виступі начальник управління освіти  зосередив свою увагу на створення сучасного освітнього середовищу в закладах освіти району для учнів 1 класу та щодо впровадження компетентнісного навчання.

Заступник начальника управління освіти Інна Цуркан ознайомила присутніх керівників освітніх установ з розпорядженням Глибоцької райдержадміністрації від 21.02.2018 р. №72 “Про затвердження плану заходів на 2018-2029  роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” в Глибоцькому районі”.

Завідувач методцентру управління освіти Олеся Намака інформувала про сім кроків адміністрації закладу загальної середньої освіти на шляху до “Нової української школи”.

Серед поточних питань наради обговорено  та дано доручення щодо благоустрою територій закладів освіти.

Підсумки наради підвів начальник управління  освіти, який відзначив важливість розглянутих питань.

Опубліковано у Інформація. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.