Зустріч з очільниками освітянської Профспілки Чернівецької області

     7 лютого 2018 року в приміщенні актової зали Глибоцького ліцею відбулася зустріч працівників управління освіти Глибоцької РДА, районного методичного центру, керівників та голів профкомів навчальних закладів усіх типів з очільниками освітянської Профспілки Чернівецької області. Зустріч відбувалася у форматі запитання-відповідь.

Чортик Богдан Романович, заступник голови обкому профспілки працівників освіти і науки, нагадав керівникам навчальних закладів про відповідальність за дотримання сторонами виконання колективних договорів, про належне ведення трудових книжок, дотримання Правил внутрішнього трудового розпорядку, особливо в умовах виконання положень нового Закону « Про освіту », яким надано більше повноважень керівнику. А також звернув увагу на соціальний діалог між ЦК профспілки та Міністерством освіти України та зачитав звернення Профспілки до міністра освіти і науки Л.Гриневич з приводу листа Міністерства освіти і науки від 30.01.2018 р. № 1/9-64 « Щодо оплати праці у 2018 році », яким знівельоване підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати вчителів та інших педагогів, шляхом просування їх на один тарифний розряд ЄТС.

Безручак Василь Васильович, уповноважений ЦК профспілки з юридичних питань надав професійні юридичні консультації з важливих питань, що стосуються внесення змін до Статутів, оплати праці, надбавок медсестрам, компенсацію за роботу у вихідні дні, статус керівника РМЦ.

Заступник начальника управління освіти Глибоцької РДА Цуркан Інна Юріївна відмітила , що така зустріч дуже важлива саме в цей час реформ, змін у законодавстві, та щиро подякувала профспілковим лідерам за ґрунтовну бесіду, за ту допомогу, яка так потрібна сьогодні, для того, щоб жоден працівник не постраждав від можливих упущень в роботі з документами.

« Завдання профспілок – не оминути своєю увагою жодного випадку, який може призвести до погіршення соціально-економічного стану працюючого, надати якомога ефективнішу допомогу при вирішенні багатьох спірних питань, захистити кожну людину, яка виступає за правду й порядок, упередити працівників від нещасних випадків, – для цього і була організована ця зустріч», – зауважила голова Глибоцького районного комітету профспілки працівників освіти і науки Лазурко Світлана Іллівна.

Опубліковано у Інформація, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментарі не дозволені.