Відзначення у Купському НВК 25-ї річниці виведення військ з Афганістану

     У Купському НВК відбулася зустріч з ветераном афганських подій Дмитром Федорча. Колишній учасник бойових дій (знаходився у Афганістані 1 рік  і 8 місяців), а нині активіст, патріот та гарна людина. Розповів учням старших класів про події, які відбувалися на Афганський війні, про патріотичний та психологічний настрій тодішніх радянських воїнів.Учням дуже сподобалась розповідь, проявили зацікавленість до історичних подій та активно задавали питання. Також учні нашої школи відвідали ветерана афганських подій Бічера Костянтина.  

 В школі була організована виставка на тему «25 років від дня виведення військ з Афганістану». На виставці представлені дані про виведення військ с Афганістану, про воїнів з Буковини, які воювали, які померлі на Афганській війні. Окремо висвітлені пам’ятники на Буковинській землі , які вшановують доблесть і честь наших воїнів-інтернаціоналістів. Також були представлені книги авторів з Буковини про події у Афганській війні. Зокрема була представлена книга Бойовими дорогами Афгану (упорядник Ярослав Лижник).

Також проведена робота класними керівниками. 8 клас – керівник Плеван І.В. провели урок-пам’ять «Наші земляки – учасники бойових дій на території Афганістану». 11 клас – керівник Дущак Л. В. провели  диспут на тему «Правда Афганської війни».
Опубліковано у Інформація. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук