Вибори голови ППО Йорданештської ЗОШ №2

Автор: autor  |  05 Жов 2014 | розділ: Інформація

   Чергові звітно-виборні профспілкові збори колективу Йорданештської ЗОШ №2 відбулися 1 жовтня, згідно графіку. В порядку денному зборів стояли такі питання:

1. Звіт про роботу профспілкового комітету за період з 01.09.2012 тпо 01. 10 2014.

2. Звір ревізійної комісії за період з 01.09. 2012 по 01. 10.2014.

3. Вибори голови первинної профспілкової організації.

4.Вибори складу профспілкового комітету.

5. Вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації.

6.Делегування представників первинної профспілкової організації до складу районного комітету Профспілки (в разі прямого делегування).

7.Вибори делегатів на конференцію районної організації Профспілки.

8. Вибори громадського інспектора з охорони праці.

9. Вибори представників до складу комісії з соціального страхування.

10.Вибори представників до складу комісії по трудових спорах.

11.Затвердження Положення про первинну профспілкову організацію.

         На виборах були присутні 22 членів профспілки з 26. Учасники зборів визнали роботу профспілки цілком задовільною, підвели підсумки роботи за звітний період та сконцентрували увагу на тому, чого не вдалося добитися та над чим потрібно працювати профспілковій організації в подальшому.

         На зборах була присутня голова районної профспілки працівників освіти  і науки – Лазурко Світлана Іллівна, яка своїм професіоналізмом допомогла роз’яснити деякі  питання в ході  проведення зборів.

                   Одноголосно  головою ПК  Йорданештської ЗОШ  №2   було обрано Опаіць М.І. – вчителя румунської мови та педагога організатора школи.

         При завершенні зборів для працівників школи був піднесений сюрприз- подарунок – ноутбук. Рішенням профкому  школи  від 12.09.2014  вирішили за профспілкові кошти накопичені за кілька років придбати ноутбук для загального користування (членами ПК).

         Ще всі працівники були нагороджені спільними грамотами Глибоцького районного комітету профспілки працівників освіти і науки та профспілкового комітету Йорданештської ЗОШ №2 за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління, активну участь у житті профспілкової організації та з нагоди Дня працівника освіти.

                                                                                  Голова ПК  – Опаіць М.І.

 

Залиште коментар:

Статистика