Районний семінар-практикум вчителів географії та економіки .

Автор: autor  |  01 Бер 2014 | розділ: Новини

               На базі Сучевенської ЗОШ І-ІІІ ступенів 27 лютого 2014 проведено районний семінар-практикум  вчителів географії та економіки з проблеми «Ефективні методики та технології навчання як засіб підвищення якості знань з географії та економіки».Привітала і ознайомила педагогів з початком семінару та планом роботи методист РМЦ Лазурко С.І.Учасники семінару відвідали відкритий урок:  «Узагальнення і систематизація знань з теми «Атмосфера», який провів у 6 класі вчитель Плеван В. Г.. На уроці було використано сучасне мультимедійне обладнання та ігрові форми роботи.  

Крім того, гостям було запропоновано екскурсію до шкільного музею.На семінарі була присутня завідувач РМЦ  Намака О.С.У ході семінару освітяни району обговорили актуальні питання, що стосуються викладання географії: вчитель географії Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Іримеску В. К. презентував майстер – клас «А я це роблю так…», вчителька географії Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кукурудзяк М. І. презентувала роботу учнівського краєзнавчого клубу.
 

З великим зацікавленням учасники семінару слухали Намаку О. С.- завідувача РМЦ, яка говорила на тему: «Ефективні методики та технології навчання як засіб підвищення якості знань з географії та економіки».Лазурко С. І.- методист РМЦ ознайомила з підсумками проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з географії та економіки в 2013 – 2014 н.р. та аналізом виконання олімпіадних завдань учасниками.

Залиште коментар:

Статистика