Новорічне свято в Йорданештській ЗОШ №2 І-ІІ ступенів

Автор: autor  |  04 Січ 2013 | розділ: Без категорії

Новий рік – це свято, яке об’єднує всіх, це свято яке заставляє нас задуматись над  минулим і майбутнім.

Напередодні свята  всіх  охоплювало дивне відчуття, наче мало статися щось радісне та чарівне: усюди святкова атмосфера, усі готувалися до свята,  вбрали красиву ялинку. Всюди лунали святкові пісні, маскарадні  костюми та національний одяг давали знати, що  свято має вийти найкращим. 

Початок свята… Повна зала людей… Батьки з нетерпінням  чекають, коли їхні дітки презентуватимуть  свої номери. Великим сюрпризом для всіх було коли на сцену прийшла «Маланка». А  наш румунський «Плугушор», керівником якого була Кирчу Марія Григорівна, підкорив серця всіх: і старших людей, які раді, що народні традиції передаються дітям, і дітям, які з шаною ці традиції зберігають.

І це не все. Сюрпризом для всіх вчителів став момент коли Опаіць М.І., голова профкому та вчитель румунської мови і Кирчул Марінела Георгіївна, теж вчитель румунської мови, вийщли на сцену і щиросердечно привітали з Новим роком. Вони колись теж були ученицями Йорданештської ЗОШ №2. Вони  подякували своїм  вчителям, що виховували любов до знань, вивели у світ і дали зрозуміти, що праця – це дорога до вершин.

Радісним моментом для всіх була присутність колишнього директора Білецького І.І. в залі. Зі сльозами на очах кажемо колишнього, бо він був і є нашим наставником, вірним другом, майстром своєї справи. Він та людина, яка завжди всіх підтримував, яка була і є серцем нашої школи. «Життя  прожити — не поле перейти» говорить народна  мудрість. А за десятки років він пережив немало. Але через все пройшов і тепер може з гордо піднятою головою пишатись своїми здобутками. Тут , в Йорданештській  ЗОШ №2,  кожна квіточка, кожне деревце, кожна цеглиночка , кожне віконечко йому рідне. Тому, ми не могли просто так його відпустити. Який Новий рік без рідної нам людини ?  Велике було його здивування, коли ми викликали його на сцену і він став у центрі як завжди. Навіть ті слова подяки, що пролунали в його сторону – не досить, щоб подякувати йому за його величезний  вклад в нашу рідну школу, в наші вчительські серця. Він є тією квіткою, яка завжди цвіте в наших серцях. Бажаємо йому, щоб Новий рік дарував тільки приємні події. Нехай завжди зігріває його людське тепло і щедра людська вдячність, а родинний затишок надійно захищає від життєвих негараздів! Нехай Новий рік принесе його  рідним і близьким прихильність долі, особисте щастя, міцне здоров’я, благополуччя і невичерпні душевні сили!

Опаіць Марія Іванівна

голова профкому Йорданештської ЗОШ №2

Залиште коментар:

Статистика