«Армія» освітян Глибоччини – воїнам АТО району

       Навіть за найтяжчих часів школа продовжує залишатися  острівцем стабільності і безпеки. Кожен день, проведений у її стінах, що справив позитивний далекосяжний вплив на серце та розум дитини,  можна вважати виграним боєм, здобутою перемогою, а освітян, по праву назвати – потужною армією держави!

     Ті , хто плекає авангард суспільства, не залишилися осторонь потреб воїнів АТО,  які  захищають сьогодні  цілісність України на передовій.

    Протягом березня – вересня 2014 року районним  управлінням освіти було розгорнуто потужну кампанію по збору коштів на потреби української армії в результаті якої зібрано – 171 778.65 грн.

     З них – понад 63 тисячі  грн  – це добровільні внески власне працівників освіти.  Ці кошти надано на різні потреби військових частин області, переказано на рахунки Національної Гвардії,  за них придбано бронежилети, що адресно  вручені краянам- АТОвцям.   12500 грн Глибоцький райком профспілки працівників освіти перерахував на потреби Збройних Сил України.

    У рамках Першовересневої акції «Замість квітів – допомога армії»  та шкільних ярмарків «Насолоджуйся, Україно!» за ініціативи педагогічних колективів спільно із батьківською та учнівською громадськістю зібрано 96210.65грн.

      З них: 17674грн – внесено до Асоціації органів місцевого самоврядування для адресного спрямування на потреби воїнів АТО.  2300 грн. – передано ПС «Порубне», «Черепківка».   74236грн надано матеріальної грошової допомоги пораненим бійцям та членам їх сімей.  На 2000 грн – закуплено продукти – безпосереднє замовлення солдат, які відправлено адресатам через волонтерів у Міжнародний день миру. 1000 грн – благодійний внесок на мистецькій акції «За Україну, за її волю!»

              Кожною гривнею, як і кожною ідеєю миру, братерства та патріотизму у серці підростаючого покоління,  педагогічна громадськість краю – пліч-о-пліч із воїнами АТО району!

                                                       

 

Опубліковано у Інформація. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук