Святкування Дня працівників освіти

Автор: autor  |  05 Жов 2014 | розділ: Інформація

Звик жовтень дарувать осінні квіти,

Це щедрий дар, бо вже не літній час…

Зі святом Вас, працівники освіти,

Вітаєм від усього серця Вас!

   Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

 Ось і вчора, 2 жовтня,  вся освітня  родина Глибоччини зібралась в приміщенні актового залу Глибоцького ліцею. Велику простору залу вщент заповнили працівники освіти з усього району — освітянська сім’я Глибоччини об’єднує вчителів, вихователів, керівників гуртків, бібліотекарів, тренерів, всіх тих, хто щодня поспішає в країну Знань.

  На свято були запрошені: Ванзуряк Григорій Степанович – голова Глибоцької районної ради;

Тіміш Григорій Іванович – в.о.голови Глибоцької районної державної адміністрації;

Сабран Ольга – начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації.

Цього святкового дня лунало чимало теплих, добрих слів для освітян, які вкладають свою душу у дітей – найдорожче, що є у нас. За сумлінну роботу, відданість справі та високий професіоналізм найкращих освітян Глибоччини було відзначено почесними грамотами та подяками управління освіти, райкому профспілки, Глибоцької районної ради та райдержадміністрації. Найкращому вчителю, керівнику, учню була вручена премія ім. Василя Товарницького.

Приємними подарунками для присутніх стали яскраві музичні номери у виконанні юних талантів Глибоцького району.

Детальніше -тисни тут!

Залиште коментар:

Статистика