«Ювіляр – 2018» збірає друзів.

Автор: autor  |  20 Чер 2018 | розділ: Інформація

     Традиційно щороку у теплі червневі дні Глибоцький райком профспілки працівників освіти запрошує ювілярів року на урочисте свято ювілярів, яке збирає на теплу зустріч членів великої освітянської родини в колі друзів. Більше свого часу освітяни проводили і проводять на роботі, а тому педагоги Глибоцького району – це родина, велика дружня сім’я однодумців.

Цьогоріч радість зустрічі на святі поділилі шановні гості: Петро Володимирович Панчук – голова районної ради ;

Інна Юріївна Цуркан– заступник начальника управління освіти ;

Олеся Сидорівна Намака – завідувач РМЦ;

Олександра Григорівна Возняк– засновник цього свята!

За багаторічну сумлінну, творчу працю, високий професіоналізм у навчанні та вихованні підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток освіти Глибоччини та з нагоди ювілею були оголошені подяки управління освіти Глибоцької РДА та Райкому профспілки працівників освіти поважним іменинникам, кому виповнилося 85, 80 та 70 років. До привітань приєдналася голова райкому профспілки працівників освіти Світлана Іллівна Лазурко, організатор і натхненник свята, всі члени президії райкому профспілки, голови профкомів первинних профспілкових організацій, директори навчальних закладів.

Всі ювіляри отримали подарунки – хай невеличкі, але від усього серця!

Лунали вірші, пісні, побажання, артисти радували гостей танцями і піснями. А на завершення свята Світлана Іллівна побажала : «Мої дорогі! Хай кожен день буде для вас щасливим, сонячним, привітним! Хай гріють серця теплі дитячі посмішки, допитливі оченята.

Хай кожен Ваш ранок починається словами щирої молитви за дітей, батьків, рідних та за долю України !»

 

Коментування закрито.


Статистика